سه شنبه , مرداد ۱۴ ۱۳۹۹
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / علائم خود ارضایی در چهره دختران و پسران
علائم خود ارضایی در چهره دختران و پسران
علائم خود ارضایی در چهره دختران و پسران

علائم خود ارضایی در چهره دختران و پسران

مهمترین علائم خود ارضایی در چهره دختران و پسران

دسته: دانستنی های جنسی

علائم خود ارضایی را بیشتر بشناسید
سلام دوستان عزیز و همراه خبرناز، در این بخش از خبرناز قصد داریم شما عزیزان را با علائم و نشانه های ظاهری خود ارضایی در چهره دختران و علائم خود ارضایی در چهره پسران آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

علائم خود ارضایی

مهمترین علائم خود ارضایی در چهره کسانی که خود ارضایی می کنندبرخی از علائم خود ارضایی در چهره دختران و پسران عبارتند از :

رنگ پریدگی

کبودی اطراف چشم

خستگی و بی حالی مفرط

خواب آلودگی زیاد

سستی و بی رمقی

لرزش اعضای بدن

ضعف حافظه

اضطراب

افسردگی

عصبانیت

یأس و ناامیدی

و …

همچنین بخوانید:بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید!!!

علائم خود ارضایی در چهره

البته این گونه نیست که بگوییم اگر کسی علایم بالا را داشت حتما خود ارضایی میکند. پس خودارضایی نشانه ای برای تشخیص ندارد. ولی خب اکثر کسانیکه خودارضایی می کنند این علایم را دارند.

وقتی خودارضایی حالت افراطی و اعتیاد بگیرد، علایم و اثرات جسمی زیادی مانند گودی یا کبودی چشم دارد. با خودارضایی افراطی مقدار کالری سوزانده شده بالا رفته و ممکن است شخص ضعف بدنی بگیرد.

پس نمی توان گفت این علایم فقط مخصوص کسانیست که خود ارضایی می کنند. چون بیشترین اثر در پوست را ژنتیک دارد. رنگ پوست ، سیاهی زیر چشم و جوش ها و … می تواند ارثی هم باشد.

گاهی وقتها دختران فکر می کنند که به خاطر خود ارضایی رنگ ناحیه تناسلی شان تیره شده یا پوست ناحیه حالت افتادگی و چروکیدگی پیدا کرده است . اما این تصورات هم اشتباه است و کسی که این علایم را دارد اطمینانی نیست که خود ارضایی کرده است.

آیا خود ارضایی در کوتاهی قد هم تاثیر دارد؟
بله موثر است. بدلیل کاهش قدرت بدنی و همچنین ایجاد بلوغ زودرس و تاثیرات هورمونی خود ارضایی باعث کوتاهی قد می شود. خودارضایی علاوه بر مشکلات جسمی مانند آسیب دستگاه تناسلی، ضعف بینایی،ضعف جسمانی و کوفتگی، رنگ پریدگی، کبودی اطراف چشم، خستگی و بی حالی مفرط، خواب آلودگی زیاد، سستی و بی رمقی، لرزش اعضای بدن، ضعف حافظه، فرد را دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس هم می کند.

همچنین بخوانید:روش های چندین بار ارضا شدن مردان در رابطه زناشویی

درباره ی @khabarnaz

مطلب پیشنهادی

 آشنایی با انواع کاندوم فضایی

 آشنایی با انواع کاندوم فضایی

کاندوم فضایی چیست و انواع آن کدامند؟ دسته: دانستنیهای جنسی خرید کاندوم فضایی،کاندوم فضایی خبرناز:کاندوم …